Spousta lidí bez právnického vzdělání, vůbec neví jak by měla vlastně vypadat smlouva o půjčce peňez a její samotný vzor. V článku najdete i odkaz pro stažení vzorové smlouvy o půjčce peňez ve formátu .doc.

Smlouva o půjčce peňez je důležitá

Smlouva o půjčce peňez uzavířá smluvní vztah mezi věřitelem a dlužníkem. Tato písemná smlouva je velmi důležitá, protože obsahuje veškteré informace o půjčce. Vždy je důležité jen to co je uvedeno v písemné smlouvě, to co vám říkala druhý strana ústně není vůbec důležité.

Smlouva o půjčce peňez – na co si dát pozor ?

Smlouva o půjčce peňez vzor by se měl vždy důkladně přečíst. Měli by jste si dávat pozor hlavně na výši ročních úroků, výši RPSN. Dále je třeba hlídat výši sankčních poplatků. Ty se uplatňují v případě, že se opozdíte se splátkou. Dejte si také pozor na rozhodčí doložky, mohou pro vás být hodně nevýhodné.

Smlouva o půjčce peňez vzor ve formátu .doc

Níže najdete odkaz, na které je k dispozici ke stažení vzorová smlouva o půjčce peňez vzor. Smlouva je ve formátu .doc, takže stačí jen jednodušše doplnit jednotlivé důležité položky a můžete hned smlouvu vytisknout na tiskárně ve dvou vyhotoveních.

Smlouva o půjčce peňez vzor ve formátu .doc.